Kalite;
Sistemli ve Bilinçli Çalışmanın
Tecrübe ile Birleşmesidir.

—KURUMSAL

ŞENPRES DÖKÜM;
Sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Elal Otomat ve Çakıroğlu Su Armatürlerinin, bilgi ve tecrübelerini aynı çatı altında birleştirmeleriyle 1996 yılında oluşturulmuş güçlü bir kuruluştur.
Şenpres Halen İstanbul (Gaziosmanpaşa) Arnavutköy’de ki 10.000 m2 Kapalı Fabrika alanı ile hizmet vermektedir. Markası altında bulunan her ürünle, Türkiye Piyasasında ki hak ettiği yeri kısa sürede alan firmamız, ürün yelpazesini, siz saygı değer müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün daha da genişleterek, ilgili ürünleri Standart Kalite Belgeleriyle sunmaktadır. Ülkemizi yurtdışında da kendi ürünlerimizle tanıtmanın haklı gururunu doyasıya yaşamaktayız. Gelişmiş, AR-GE kadrosuyla; 2006 ve 2007 yılları arasında, 20’yi aşkın PATENTLİ ürünümüzü ilgili Standartlarla geliştirip, Yetkili tüm mercilerin onayını alarak, TSE güvencesi altında sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

“ÜRETTİĞİ BÜTÜN ÜRÜNLERİ, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN EN UYGUN KOŞULLARDA SUNARAK SON TÜKETİCİNİN DE GÜVENİNİ KAZANMIŞTIR.”

Siz Saygıdeğer Türk Halkına Ulaştırmak için, Makineleşme ve Otomasyon sistemlerini kurmuş olup, günümüz teknolojisini yakından takip ederek ve her geçen gün bu sisteme yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Şenpres 2012 yılı itibari ile uluslararası standartlara uygun mutfak, banyo , lavabo bataryaları ve duş sistemlerini ürün gamına eklemiş olup yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kullanıma sunmaya başlamıştır. Firmamız yaklaşık 20 yılı aşan tecrübesi,modern tesisleri,yetkin mühendis ve teknisyen kadrosu ile yapı sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur. Ürünlerimiz yenilikçi fonksiyonel ve estetiktir.Yüksek ürün kapasitesi ve dinamik pazarlama/satış operasyonları ile yüksek kaliteyi rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıya ulaştırabilmektedir.

Facebook
Twitter
LinkedIn